Devikastraat west 14

Status: Te huur Type: Laagbouw Gemeubileerd: Ongemeubileerd | Woonopp.: 100 m² Perceelopp.: 406 m² Woonlagen: 1 | Kamers: 4 Slaapkamers: 3 Badkamers: 1 |
Omschrijving
De woning
Met deze woning kunnen we twee kanten op: hij is te koop, maar ook te huur, precies wat je nodig hebt om te beginnen. Voor een lager budget woning en een doe-het-zelver zal deze woning een goede uitkomst zijn.
De indeling van de woning: een voorterras, garage voor één auto en als je binnenkomt de woonkamer met een open keuken, iets wat verouderd.
Het slaapgedeelte ligt aan de achterzijde van de woning die over 3 slaapkamers beschikt, ook aan de achterkant van de woning heb je een achterterras en een washok.
De woning heeft een zadeldak met aan de voorzijde opgesplitst in drie delen. De omgeving is rustig in de woonwijk van het Jiboth project. Wat deze woning gelijk nodig heeft is een schilderbeurt en een nieuwe keuken. Verder naar eigen inzichten wat aanpassingen en je kan het zo gek maken als je zelf wilt naar gelang jouw budget het toelaat. Als het schilderen van de woning is geschied en de keuken is aangepakt zal deze een facelift aan de woning geven.
Het perceel
De breedte van het perceel is 14 meter en diepte 29 meter. Links, rechts en van achter grenst de woning aan een bebouwd perceel.
Voorzieningen
Water en elektra (110v) zijn aanwezig.
Samenvatting
Met wat kleine aanpassingen kan dit huis worden omgezet naar de huidige standaarden voor prettig wonen.