Suikerpalmlaan 188

Status: Te koop Titel: Eigendom Bestemming: Bewoning en bebouwing | Perceelopp.: 923 m² | Frontbreedte: 23.32 m Diepte: 33.5 m |
Omschrijving
Fijn en rustig wonen, op een kavel te Palm Village (Commewijne)
Het perceel
Dit is een luxe woonwijk te Commewijne, welke is voorzien van verharde wegen, gesloten riolering, beplanting en een uitgebreid kanalenstelsel rondom het project. Met 25 meter brede kanalen, die niet alleen dienen als een verfraaiing, maar ook als afwatering en beveiliging en langs een kanaal bevindt zich deze mooie kavel.
Het project is van 1 ingang voorzien die over 24 uur beveiliging beschikt.
De bouwkavels variëren tussen de 500m² en de 1500m².
Het is een veilige, rustiger en kindvriendelijke omgeving waar je met plezier kunt wonen.
In deze bijzondere goed onderhouden gated community zijn de wegen verhard en zijn alle nutsvoorzieningen aanwezig. Het project bevindt zich op Belwaarde (Commewijne), slechts 15 minuten van de Wijdenboschbrug.
Diverse supermarkten en bouwmaterialen zaken, een drogist en optiek zijn in de nabije omgeving.
Voorzieningen
Alle nutsvoorzieningen zoals water en elektriciteit zijn aanwezig.
Samenvatting
Het district Commewijne ligt aan de rechteroever van de Surinamerivier. Een district met heel veel groei en potentie.
Deze kavel is tegen een hele mooie prijs beschikbaar, waar je kunt genieten van de natuur, en waar elektriciteit en water aanwezig is.