Goudpalmlaan 31, Palmvillage
Status: Te koop Titel: Eigendom Type: Laagbouw | Woonopp.: 336 m² Perceelopp.: 1014 m² Woonlagen: 1 | Kamers: 4 Slaapkamers: 3 Badkamers 2 |
Omschrijving
Een prachtige goed onderhouden koloniale woning aan de Goudpalmlaan. Bij het oplopen van het terrein voelt u zich gelijk thuis.
De woning
Deze woning is een prachtige woning in Commewijne en bevindt zich op het besloten en beveiligd woonpark Palmvillage. Palmvillage is gelegen voor Nieuw Amsterdam in een omgeving van rust en natuur. Deze woning heeft 3 ruime slaapkamers en allen voorzien van airconditioning, een masterbedroom met walk-in closet en bad en toilet. De overige slaapkamers maken gebruik van een gedeelde badkamer en toilet. Tevens zijn de woon- en eetkamer voorzien van een airco. Enkele karakteristieke elementen in de woning zijn onder andere de houten vloeren en de prachtige ruimtes, ook het ruime voor- en achterbalkon waar u kunt genieten van uw zonsopkomst en zonsondergang. Tevens is het prachtige plafond in de woonkamer een mooi plaatje. Deze woning heeft zelfs creatieve mogelijkheden om enkele nieuwe ruimtes in te delen en te creëren. De keuken is klein, maar functioneel en het is voorzien van een vaatwasser en alle nodige gemakken, geheel in stijl met deze prachtige woning. Aan de voor- en achterzijde van de woning zijn de ruime veranda’s betegeld met mooie lichte neutraal kleurige tegels, waar u kunt genieten van het uitzicht.
Het terrein
Het terrein is goed onderhouden en heeft een gehele omrastering voorzien van mooie planten.
De omgeving
De omgeving is rustig en aangenaam. Er zijn diverse supermarkten in de omgeving; niet ver heeft u de drogist, optiek Commewijne en diverse bouwmatriaalzaken.
Voorziening
Woning beschikt over 110/220V. Wifi-installatie en alarminstallatie.